Який бетон потрібен для вимощення

Вимощення навколо будинку — це захисний бар'єр, що запобігає утворенню вологи в товщині фундаменту. Вона є необхідним елементом при будівництві, особливо для будинків з підвальними приміщеннями та цокольним поверхом.

Бетон — це класичний матеріал, що повністю забезпечує водонепроникність вимощення.

У цій статті ми розповімо, з якого бетону роблять вимощення і як підібрати дійсно якісний бетон.

Марка бетону для вимощення будинку

Для вимощення бетону зазвичай використовують марку бетону не нижче М200. Для того, щоб з цементу М400 приготувати бетон марки М200, пропорції матеріалів повинні бути наступні: цемент — 1 частина; пісок — 2/8 частини, щебінь — 4/8 частин. Разом з тим пропорції (цемент: пісок: щебінь) для бетону М250: 1: 2,1: 3,9. А в марки М300: 1:1,9: 3,7.

 

Слід памʼятати, якість бетону для вимощення залежить і від кількості опадів, що проходять в районі зведення будівлі. Через те, що матеріал схильний до розмиття, марка бетону нижче М200 може згодом потріскатися.

Технологія укладання бетонного вимощення

По периметру фундаменту необхідно провести розмітку. Для цього необхідно поділити периметр на секції, позначивши відстань кілочками, між якими пізніше необхідно натягнути мотузку.

 

Потім, по розмітці, необхідно зняти верхній шар грунту глибиною близько 0,25 см. Після цього, за межі території необхідно встановити знімну опалубку.

На дно опалубки слід засипати пісок шаром в 10 см і залити його водою. Для посилення конструкції необхідно встановити армовану металеву сітку.

 

В кінці проведених робіт в вимощення необхідно залити цементний розчин, після висихання присипавши його сухим цементом.

Якщо вам знадобиться консультація по підбору марки бетону — звертайтеся до наших фахівців, і вони з радістю допоможуть вирішити ваше питання.

також читайте

Бетон від виробника,
за вигідною ціною за куб!

купити бетон

Дякую вам! Ваше звернення отримано!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ

купити
бетон

Дякую вам! Ваше звернення отримано!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Компанія Хауз Бетон виробляє бетон для фундаменту, бетон для промислової підлоги, бетон для перекриття. Купити бетон від виробника за доступною ціною з доставкою по Києву та Київській області

купити бетон з доставкою Коростень, Копилів, Погреби