Бетон для промислової підлоги

купити бетон для промислової підлоги

Бетон для промислової підлоги — це бетонна суміш, що використовується при влаштуванні підлог промислових складів, логістичних центрів, торгівельнихих та розважальних центрів, супермаркетів, паркінгів* та ін. Завдяки спеціальній обробці, підлоги з бетону максимально міцні, довговічні, стійкі до механічних, термічних і хімічних навантажень. До бетону для промислових підлог висуваються особливі вимоги через те, що такі покриття зазнають сильного навантаження під час експлуатації. Специфіка даного виду будівельних робіт полягає в обробці верхнього шару бетону. Використовуються різні способи обробки: просочування рідких матеріалів, покриття поверхні топінгами або затирання бетонної поверхні до однорідного матового чи глянцевого стану. Особливістю вибору марки та класу бетонних сумішей для промислових підлог є можливість поєднання з вищевказаними матеріалами, адже не всі матеріали взаємодіють з типом цементу та хімічною добавкою, що використовується постачальником бетонної суміші.

Те, якого класу потрібен бетон для вашого будівельного об'єкта, зазвичай визначають самі будівельники. Але для оптимізації бетонної суміші під ваш спосіб обробки, перед тим як замовити суміш, потрібно зв'язатися з лабораторією заводу та назвати вид топінгу (іншого матеріалу). У нас ви можете купити бетон для промислової підлоги високої якості з дотриманням всіх вимог і стандартів. Наші менеджери готові надати вам персональну професійну консультацію щодо вибору суміші саме для ваших потреб і вашого бюджету, а висококваліфіковані лаборанти підібрати матеріали і розробити персональний рецепт для вирішення задач будь якої складності.

Марки бетону

Марка бетону

Марка бетону складається з цифро-буквеної маркування (наприклад, М-100), яка показує межу міцності на стиск і вимірюється в кілограмах на квадратний сантиметр. Більше значення означає більшу кількість цементу в складі. Діапазон зміни марок становить від М-50 до М-1000, найпопулярнішими марками є параметри від 100 до 500. Чим вище марка міцності, тим міцніший, морозостійкіший і довговічніший бетон.

В сучасних проектних вимогах частіше вказують клас бетонної суміші, що дозволяє вказати більш точне визначення якостей суміші. Клас бетонної суміші - це допустиме значення похибки якості розчину. Він показує реальну міцність зразка, в той час як марка - передбачувану. Клас бетону позначений буквою "В" і становить від 3,5 до 80. У приватному будівництві використовується бетон класів від В7,5 до В40.

В25

В25

:

Суміш класу В25 має підвищені показники міцності, водонепроникності, морозостійкості, щільності, дозволяє витримувати значні статичні й циклічні навантаження. Використовується для бетонування фундаментних плит, плит перекритя, вертикальних конструкцій, залізобетоннихвиробів, промислових підлог під топінг.

В30

В30

:

Суміш класу В30 має підвищені показники міцності. Використовуються там де потрібно забезпечити підвищені характеристики міцності, водонепроникності, таморозостійкості, при виготовленні фундаментних плит, плит перекритя, опорних колон, залізо бетонних виробів, промислових підлог під топінг.

P3

P3

:

Р3— показник рухливості суміші з осадкою конуса 10-15 см. Cуміш використовують для фундаментів,сходів, стяжки, заливки опалубки, підлог. Укладання суміші здійснюється лише за допомогою спец інструментів: вібратор, віброрейка, бетоноукладальна машина.

P4

P4

:

Р4— показник рухливості суміші з осадкою конуса 16-21 см. Застосовується на обʼєктах будь-якої складності. Рухливість цієї суміші дозволяє заповнювати форму повністю без порі пустот. Подача суміші може здійснюватися бетононасосом або лотками на довгу відстань.

купити бетон

Бетон від виробника,
за вигідною ціною за куб!

купити бетон

Дякую вам! Ваше звернення отримано!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ
КАЛЬКУЛЯТОР
ОБ’ЄМУ БЕТОНУ
м
м
м
м³
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

купити
бетон

Дякую вам! Ваше звернення отримано!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Компанія Хауз Бетон виробляє бетон для фундаменту, бетон для промислової підлоги, бетон для перекриття. Купити бетон від виробника за доступною ціною з доставкою по Києву та Київській області

купити бетон з доставкою Коростень, Копилів, Погреби