Бетон для фундаменту

купити БЕТОН ДЛЯ ФУНДАМЕНТУ

Дотримання вимог і пропорцій бетону для фундаменту забезпечить будівельній конструкції стійкість, цілісність та міцність. Для фундаментних робіт* використовуються стандартні бетонні суміші класом від В15 до В30, а в окремих випадках В35. Вибір марки бетону залежить від навантаження на конструкцію та її виду. Чим важче буде споруда, тим вище повинен бути клас бетону для фундаменту. Також під час вибору слід враховувати екзотермію (тепловиділення) бетону, адже чим масивніша конструкція, тим більше тепловиділення бетону, а при підвищенні температури виникають ризики отримання неякісної конструкції (можуть виникати температурні тріщини).

Вибір класу бетону для фундаменту це серйозне завдання, його зазвичай визначають самі будівельники. Але якщо у вас залишаються питання, наші менеджери готові надати вам персональну професійну консультацію щодо вибору суміші саме для ваших потреб і вашого бюджету. А висококваліфіковані лаборанти можуть підібрати матеріали і розробити персональний рецепт бетонної суміші для вирішення задач будь якої складності. У нас ви гарантовано можете купити бетон для фундаменту високої якості з дотриманням всіх вимог і стандартів з доставкою на ваш обʼєкт.

Марки бетону

Марка бетону

Марка бетону складається з цифро-буквеної маркування (наприклад, М-100), яка показує межу міцності на стиск і вимірюється в кілограмах на квадратний сантиметр. Більше значення означає більшу кількість цементу в складі. Діапазон зміни марок становить від М-50 до М-1000, найпопулярнішими марками є параметри від 100 до 500. Чим вище марка міцності, тим міцніший, морозостійкіший і довговічніший бетон.

В сучасних проектних вимогах частіше вказують клас бетонної суміші, що дозволяє вказати більш точне визначення якостей суміші. Клас бетонної суміші - це допустиме значення похибки якості розчину. Він показує реальну міцність зразка, в той час як марка - передбачувану. Клас бетону позначений буквою "В" і становить від 3,5 до 80. У приватному будівництві використовується бетон класів від В7,5 до В40.

В15

В15

:

В15— досить розповсюджений клас бетону,використовується для легких фундаментів приватних будинків, стяжки полів, заливкибетонних доріжок, сходів. Водонепроникність і морозостійкість середня, тому вінчастіше використовується для внутрішніх робіт. Це надійний, довговічнийматеріал, з відмінним співвідношенням ціни і якості.

В20

В20

:

В20— універсальна бетонна суміш, що використовується у багатоповерховому таіндивідуальному будівництві, для заливки фундаментів, майданчиків, доріжок, армпоясів,сходів, підпірних стін. В20 відрізняється оптимальним співвідношенням міцностіі вартості, тому вона є однією з найбільш розповсюджених.

В22,5

В22,5

:

Суміш В22,5, це універсальна суміш, яку можна використовувати  в приватному будівництві для конструкцій будь-якої складності, якщо це звісно не перечить проекту, тому вона є однією з найбільш розповсюджених. В22,5  вважається перехідним класом між універсальними і вже більш професійними видами бетонної суміші.

В25

В25

:

Суміш класу В25 має підвищені показники міцності, водонепроникності, морозостійкості, щільності, дозволяє витримувати значні статичні й циклічні навантаження. Використовується для бетонування фундаментних плит, плит перекритя, вертикальних конструкцій, залізобетоннихвиробів, промислових підлог під топінг.

В30

В30

:

Суміш класу В30 має підвищені показники міцності. Використовуються там де потрібно забезпечити підвищені характеристики міцності, водонепроникності, таморозостійкості, при виготовленні фундаментних плит, плит перекритя, опорних колон, залізо бетонних виробів, промислових підлог під топінг.

В35

В35

:

Суміш В35 — суміш підвищеної міцності, застосовується на обʼєктах, що передбачаютьпостійне високе навантаження. Можливі сфери застосування: будівництво мостів, гідротехнічна індустрія, фундаменти багатоповерхівок, промислові підлоги, та ін.

P3

P3

:

Р3— показник рухливості суміші з осадкою конуса 10-15 см. Cуміш використовують для фундаментів,сходів, стяжки, заливки опалубки, підлог. Укладання суміші здійснюється лише за допомогою спец інструментів: вібратор, віброрейка, бетоноукладальна машина.

P4

P4

:

Р4— показник рухливості суміші з осадкою конуса 16-21 см. Застосовується на обʼєктах будь-якої складності. Рухливість цієї суміші дозволяє заповнювати форму повністю без порі пустот. Подача суміші може здійснюватися бетононасосом або лотками на довгу відстань.

купити бетон

Бетон від виробника,
за вигідною ціною за куб!

купити бетон

Дякую вам! Ваше звернення отримано!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ
КАЛЬКУЛЯТОР
ОБ’ЄМУ БЕТОНУ
м
м
м
м³
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

купити
бетон

Дякую вам! Ваше звернення отримано!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Компанія Хауз Бетон виробляє бетон для фундаменту, бетон для промислової підлоги, бетон для перекриття. Купити бетон від виробника за доступною ціною з доставкою по Києву та Київській області

купити бетон з доставкою Коростень, Копилів, Погреби