Як вибрати штукатурку для будівельних робіт в будинку?

Навіть після появи гіпсу цементна штукатурка є досить популярним матеріалом для ремонтних робіт. Завдяки своїм перевагам будівельні роботи часто не обходяться без цементної штукатурки.

У статті ми розповімо про переваги та недоліки цементної штукатурки, її види і способи підбору штукатурки для різних ремонтних робіт.

Переваги та недоліки цементної штукатурки

У використанні цементної штукатурки є як плюси, так і мінуси. Наприклад, цементна штукатурка стін не піддається впливу вологи, має хороше зчеплення з поверхнею та звукоізоляцію.

Водночас у даного виду штукатурки є і деякі недоліки. До них можна віднести складний процес нанесення, необхідність спеціальної підготовки для правильного підбору пропорцій розчину і досить велику вагу штукатурки.

Види штукатурки

Існує два види цементної штукатурки — суха і монолітна.

 

Суха штукатурка

 

Суху штукатурку виготовляють з гіпсокартону, тому що цей матеріал набагато швидше сохне. Штукатурка являє собою сухі листи, які закріплюють на стіні за допомогою певного каркаса.

Перевагою сухої штукатурки є те, що вона продається вже в готовому вигляді — а, значить, вам не доведеться витрачати час на її приготування.

Проте у цього способу вирівнювання поверхні є і свої недоліки — тому що суха штукатурка має відносно масивну конструкцію є ризик зменшити обсяги кімнати. Тому, якщо приміщення, в якому повинна проводитися штукатурка, має невелику площу — краще зробити вибір у бік монолітної штукатурки.

Монолітна штукатурка

 

В основі монолітної штукатурки лежить рідкий цементний розчин. Його нанесення триваліше, але водночас має низку переваг.

Цементна штукатурка більш стійка до перепадів температур, вологості та інших фізичних впливів. Також ви можете самостійно обрати товщину штукатурки — таким чином можна вирівняти поверхню в приміщенні без втрати її обсягів.

Водночас, якість штукатурки безпосередньо залежить від навичок майстра. Тому, якщо у вас немає навичок створення розчину і нанесення штукатурки — краще звернутися до фахівців з ремонту.

Якщо ви не можете визначитися з тим, який спосіб нанесення штукатурки обрати — звертайтеся до наших фахівців за консультацією.

також читайте

Бетон від виробника,
за вигідною ціною за куб!

купити бетон

Дякую вам! Ваше звернення отримано!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ

купити
бетон

Дякую вам! Ваше звернення отримано!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Компанія Хауз Бетон виробляє бетон для фундаменту, бетон для промислової підлоги, бетон для перекриття. Купити бетон від виробника за доступною ціною з доставкою по Києву та Київській області

купити бетон з доставкою Коростень, Копилів, Погреби