Як можна використовувати бетон в інтер’єрі?

Не так давно бетонні стіни були ознакою незакінчених ремонтних робіт. Але зараз, в епоху урбанізму, бетон став одним з елементів декору. Спершу може здатися, що залишити голі бетонні стіни — найлегше рішення для ремонту. Але бетон — грубий матеріал, що потребує додаткової обробки. У цій статті ми розповімо, як використовувати бетон в інтер’єрі, не створивши при цьому ефект незакінченого ремонту.

Декоративний бетон в інтерʼєрі будинку: як правильно підібрати кількість і поєднання?

Бетон в сучасному інтер’єрі — лаконічний акцент в для тих, хто не любить зайві деталі. Водночас, його використання повинно мати баланс — декоративних елементів не має бути багато, інакше їх надлишок зробить житло незатишним і сирим. Найбільш популярні місця для обробки бетоном — стіни, стелі і підлога.

 

Якщо у вас високі стелі і великі кімнати — бетон в інтер’єрі квартири буде виглядати сучасно і підкреслить творчий підхід до оформлення квартири. Але слід зазначити, що сірий колір буквально з’їдає простір, тому в маленьких квартирах бетонних елементів повинно бути небагато. Разом з тим, бетон повинен поєднуватися з іншими елементами в приміщенні. Аскетичну бетонну обробку можна поєднувати з яскравими декоративними елементами — подушками, ковдрами, вазонами і т.д.

 

Також бетон відмінно поєднується з деревом — наприклад, в класичному стилі лофт це найпопулярніше поєднання. Щоб надати дизайну квартири урбаністичні обриси, можна поєднувати бетонні елементи зі склом — такий варіант підійде для тих, хто любить стриманий стиль і холодні інтер’єри. Ще один елемент, який добре поєднується з бетоном — метал. Завдяки металевим елементам можна створити «настрій» інтер’єру — наприклад, жовтий і рожевий метали будуть контрастувати з холодною бетонною поверхнею, одночасно пом’якшуючи її і підкреслюючи простоту.

Бетон в дизайні інтерʼєру: правила обробки

Далеко не кожен бетон буде добре виглядати в інтер’єрі. Для того, щоб створити гарний дизайн, необхідно ретельно підійти до питання обробки бетонної поверхні. Якщо бетонні стіни дісталися вам у спадок від попередніх господарів приміщення — необхідно провести шпаклювальні роботи, щоб приховати нерівності і потертості, залишені після попереднього використання. Цегляні стіни також добре піддаються шпаклівці. Але, в цьому випадку, головне не перестаратися з товщиною перекриття — занадто велика кількість бетону не тільки візуально зменшить розміри кімнати, але і зробить її більш холодною.

 

Важливу роль відіграє і якість бетону. Для того, щоб бетонне покриття не осипалося, добре тримало форму і не збирало вологу — вам слід знайти постачальника якісних бетонних сумішей. Тож якщо вам знадобитися консультація — звертайтеся за до наших фахівців, і вони з радістю підберуть найбільш відповідний для вашого інтер’єру бетон.

також читайте

Бетон від виробника,
за вигідною ціною за куб!

купити бетон

Дякую вам! Ваше звернення отримано!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ

купити
бетон

Дякую вам! Ваше звернення отримано!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Компанія Хауз Бетон виробляє бетон для фундаменту, бетон для промислової підлоги, бетон для перекриття. Купити бетон від виробника за доступною ціною з доставкою по Києву та Київській області

купити бетон з доставкою Коростень, Копилів, Погреби