Що таке пластифікатор для бетону?

Пластифікатор для бетону — це матеріал, що додається в бетонну сумішдля підвищення її якостей. Завдяки йому можна зменшити кількість води,необхідної для досягнення потрібної консистенції. Сумішстає більш зручна при укладанні, більш пластична, рухома та міцна, а у готовійконструкції зменшується ризик виникнення тріщин під час висихання і затвердіннябетону. 

В залежності від ефекту, який треба досягти, використовують різні видипластифікаторів:* це можуть бутидобавки для прискорення набору міцності, сповільнювачі набору міцності, протиморозні добавки, інгібітори корозії, гіперпластифікатори. Кожен з пластифікаторів міститьу своєму складі  різні хімічні речовини, в залежності від цілі призначеннядобавки: 
 

— Лінгосульфонати — це продукти технологічного перероблення деревини упаперовій промисловості. Вони використовуються у виробництві збірногозалізобетону і готових сумішах. 
— Полікарбоксілати — це синтетичні матеріали, відомі своєю здатністюзменшувати кількість води у суміші і можуть використовуватись в широкомудіапазоні бетонних виробів. 
— Меламіноформальдегід — це тип пластифікатора, що зазвичай входить доскладу у високоміцні бетони, а так також можезастосовуватись для зниження теплоти гідрації у крупномасштабнихпроектах. 

 

Пластифікатори використовуютьсяздебільшого в ситуації, коли потрібна текуча і пластична суміш, яка буде легкоукладатись. На перший непрофесійний погляд, здається питання жорсткості сумішіможна вирішити додаванням води. Але насправді, зайва вода може викликатитріщини та розшарування бетону, порушити його міцність. Саме у таких випадкахвикористовується пластифікатор. Він допомагає збільшити щільність затверділогобетону, зменшити усадку при застиганні, підвищує міцність і довговічністьконструкцій. Приклади таких ситуацій включають збірнийзалізобетон, бетон, що можна перекачувати насосом, бетон для мостів і іншихінфраструктурних обʼєктів. 

 

Важливо памʼятати, що використання пластифікаторів має визначатисьспеціалістом по бетону, адже правильне співвідношення компонентів — запорукаякісного виробу. А кількість і тип пластифікатора варіюються в залежності відконкретних вимог до проекту і типу бетону, що використовується. Наші менеджери готовінадати вам персональну професійну консультацію щодо вибору пластифікаторів самедля ваших потреб і вашого бюджету. А висококваліфіковані лаборанти можутьпідібрати матеріали і розробити персональний рецептбетонної суміші для вирішення задач будь-якої складності.

також читайте

Бетон від виробника,
за вигідною ціною за куб!

купити бетон

Дякую вам! Ваше звернення отримано!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ

купити
бетон

Дякую вам! Ваше звернення отримано!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Компанія Хауз Бетон виробляє бетон для фундаменту, бетон для промислової підлоги, бетон для перекриття. Купити бетон від виробника за доступною ціною з доставкою по Києву та Київській області

купити бетон з доставкою Коростень, Копилів, Погреби