Що таке фібра для бетону? Типи та сфера застосування.

Фібра для бетону являє собою невеликі дискретні волокна, що додають у бетон для підвищення його міцності, довговічності та стійкості до розтріскування.

Типи фібри для бетону

Існує декілька типів волокон, які можна використовувати в бетоні, а саме: 

Стальна фібра — це найбільш розповсюджений тип фібри для бетону,відомий своєю міцністю на розтяг і здатністюзменшувати крихкість бетону. Зазвичай використовується для промислових підлог,зведення нахилених конструкцій і торкет-бетоні. 

 

Поліпропіленові волокна — це легкі волокна, що мають відмінну стійкістьдо впливу хімічних речовин і УФ-випромінювання. Завдяки цим якостям, їхвикористовують на відкритих бетонних поверхнях, таких як тротуари або внутрішні дворики. 

 

Скловолокно характеризується високою міцністю на стиск, відмінноюхімічною стійкістю, а також стійкістю до корозії. Скловолокно використовується у збірномузалізобетоні й  у конструкціях, що вимагають вогнестійкості. 

 

Базальтові волокна: ці волокна виготовляються з базальтової породи іхарактеризуються високим модулем пружності та відмінною хімічною стійкістю.Вони використовуються для зведення конструкцій, що піддаються високотемпературним режимам, таких як футеровка промислових печей іморських конструкціях. 

 

Бетон, армований волокнами використовується в різних областях, де потрібнепідвищення міцності, довговічності, стійкості до розтріскування. Використанняволокон теж може зменшити потребу в традиційному армуванні, такому як сталевістрижні. 

 

 

Сфера застосування фібробетону

ромислові поли, тротуари, торкет-бетон, набризк-бетон, збірні йвідкидні конструкції, настили мостів і інші інфраструктурні проекти,вогнестійкі конструкції, сейсмостійкі конструкції, морські споруди. 

Тип і кількість волокон, що використовуються у бетонній суміші залежитьвід вимог до проекту, типу бетону, особливостей експлуатації об'єкта. Для визначення типу і кількості волокон, що мають бути додані у бетоннусуміш, важливо працювати зі спеціалістом по бетону. 

також читайте

Бетон від виробника,
за вигідною ціною за куб!

купити бетон

Дякую вам! Ваше звернення отримано!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ

купити
бетон

Дякую вам! Ваше звернення отримано!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Компанія Хауз Бетон виробляє бетон для фундаменту, бетон для промислової підлоги, бетон для перекриття. Купити бетон від виробника за доступною ціною з доставкою по Києву та Київській області

купити бетон з доставкою Коростень, Копилів, Погреби