Що таке бетонна підготовка?

Підготовка ділянки безпосередньо перед будівництвом відіграє дуже важливу роль. Існує кілька способів підготовки під фундамент: бетонна, з щебеню і укладання профільних мембран. Нас цікавить саме перший варіант, оскільки він має низку переваг і є досить економним. Бетонна підготовка необхідна для створення надійного фундаменту, який матиме максимально тривалий термін служби. Цей етап слідує відразу після робіт з ґрунтом (відведення води, осушення, зміцнення) і безпосередньо перед заливкою фундаменту.

Навіщо потрібна бетонна підготовка?

Основні функції бетонної підготовки* такі:

- Захист бетонної маси від протікання цементного рідкого розчину. Так вийде поліпшити якісні характеристики фундаменту;
- Уникнення негативного впливу ґрунту на бетон завдяки правильному розподілу сил;
- Покращує експлуатаційні показники фундаменту;
- Захист від усадки;
- Підвищення рівня зручності під час монтажу арматури;

Крім того, бетонна підготовка дає можливість досягти рівної поверхні для укладання фундаменту, що гарантує комфорт і швидкість під час будівельних робіт. Слід врахувати, що бетонна підготовка підходить для малоповерхового будівництва.

Бетонна підготовка: особливості

Технологія бетонної підготовки передбачає використання щебеню і худого бетону. Щебінь використовують з метою економії цементного розчину. Особливість худого бетону полягає в тому, що він містить не більше, ніж 6% цементу. Така бетонна суміш використовується виключно для облаштування основи під фундамент. Перший етап бетонної підготовки — котлован необхідної глибини, на дно якого викладається шар з щебеню і піску. Ця підошва потребує ущільнення. Для бетонної підготовки переважно використовується марка бетону М50. В опалубку з дощок заливається бетонна подушка, товщиною 40-100 мм. Але на практиці товщина бетонної подушки сильно залежить від габаритності майбутньої будови, рівня підземних вод і типу ґрунту. Рекомендується худий бетон вкривати поліетиленовою плівкою по закінченню робіт, це дозволить захистити його від надмірного висихання. Технологія бетонної підготовки здатна захистити майбутню будову від просідання ґрунту й інших деформаційних процесів. А значить це допоможе забезпечити довгу і безпечну службу будинку.

також читайте

Бетон від виробника,
за вигідною ціною за куб!

купити бетон

Дякую вам! Ваше звернення отримано!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ

купити
бетон

Дякую вам! Ваше звернення отримано!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Компанія Хауз Бетон виробляє бетон для фундаменту, бетон для промислової підлоги, бетон для перекриття. Купити бетон від виробника за доступною ціною з доставкою по Києву та Київській області

купити бетон з доставкою Коростень, Копилів, Погреби