Як зробити приватний будинок привабливішим за допомогою бетону

Наскільки б ідеальним не здавався новоспеченому власникові його будинок, із часом йому захочеться якось поліпшити свою власність. Тут на допомогу приходить улюблений багатьма бетон. Цей матеріал дає можливість змінити ділянку, приклавши мінімум зусиль і витративши мінімум часу і грошей.

1. Охайний і довговічний ганок

Часто власники будинків вирішують зробити ганок з бетону, щоб оновити зовнішній вигляд ділянки. Таке поліпшення може послужити довговічною альтернативою більш звичному дерев'яному ганку. Будучи дуже багатофункціональним матеріалом, бетон також досить дешевий, що робить його більш доступним, аніж камінь або цегла. А на відміну від деревини, бетон не схильний до пошкоджень, які наносять терміти і згубний вплив зовнішніх факторів. За допомогою сучасних методик ви зможете декорувати бетонний ганок, тому воно буде мати привабливий вигляд.

2. Встановіть навіс для автомобіля

Якщо у вас немає повноцінного гаража, ви можете зробити спеціальний навіс над тією ділянкою, де ви зазвичай залишаєте свою машину. Особливо це актуально для тих, хто приїжджає в свій приватний будинок тільки в теплу пору року. Тоді захищати автомобіль від холоду за допомогою повноцінного гаража недоцільно. А ось встановити навіс над бетонною стоянкою – відмінне рішення. Важливо, щоб покриття було обов'язково з бетону, тоді воно зможе витримати навантаження, яке створюють і машина, і навіс.

3. Поліпшіть задній двір, створивши простір для барбекю

Хто не любить хороший шашлик на природі? Влаштувавши в своєму дворі майданчик з альтанкою, призначені спеціально для відпочинку на природі, ви створите відмінний простір для відпочинку компанією. Залийте підлогу майданчика бетоном, і ви можете не хвилюватися про те, що він втратить вигляд або пошкодиться.

Знову ж таки, бетон досить дешевий, тому створення привабливого патіо не вдарить по вашому бюджету. А з огляду на різноманітність декоративних видів бетонів, ви зможете створити унікальний дизайн для вашого майданчика.

Це лише мала частина способів поліпшити прибудинкову ділянку, використовуючи бетон. Цей матеріал універсальний, тому у вас є практично нескінченний список ідей, які можна втілити за допомогою простого бетонного розчину.