Як правильно зробити відмостку?

Відмостка дозволяє вберегти фундамент від згубного впливу вологи, що робить саму будівлю більш довговічною і надійною. Також при використанні додаткових ізолюючих матеріалів при створенні вимощення можна досягти погіршення теплопровідності споруди. Що, в свою чергу, надасть додаткову теплоізоляцію.

Які дії потрібно зробити для створення відмостки?

Для початку потрібно зробити розмітку, щоб відзначити, де буде розташовуватися конструкція. Потім на цій ділянці необхідно прибрати родючий шар грунту і укласти шар піску або глини. Зверху викладається геотекстиль і формується опалубка. Ту площу, яка буде заливатися бетонної сумішшю, потрібно підсилювати. Потім заливається бетон і виводиться поверхня покриття з необхідним нахилом. Після цього потрібно просто чекати, поки бетонна суміш повністю висохне.

Додаткова гідроізоляція

Щоб гарантувати повноцінну ізоляцію фундаменту від вологи, потрібно прокласти два шари ізоляції на утрамбовану піщану основу. Для цього використовують найчастіше руберойд. Його трохи підвертають на стіну опалубка, щоб створити додатковий шов. Також на стиках гідроізоляцію потрібно укладати внахлест. Гідроізоляцію потім покривають тонким шаром гравію і піску і трамбують.

Як запобігти руйнуванню і поломку відмостки?

Потрібно перш за все на моменті створення конструкції уважно ставитися до швів матеріалу для гідроізоляції. А потім вчасно проводити ремонт, якщо з'являються тріщини. Для цього краще використовувати стрічку з вінілу до 15 міліметрів товщиною.

Поліпшити герметичність бетонної поверхні можна обробивши її спеціальною грунтовкою глибокого проникнення або розчином, що складається з цементу і рідкого скла. Декорування відмостки за допомогою каменю або плитки також дозволяє зробити її більш міцною і довговічною.

Наші фахівці завжди готові вам допомогти підібрати підходящу марку бетону для робіт на вашому об'єкті і надати детальну консультацію.