Як обрати бетонозмішувач для будинку

Якщо ви вирішили побудувати котедж, дачний будиночок, залити доріжки тротуарною плиткою або забетонувати підлогу в будинку — вам знадобиться велика кількість бетону. А, значить, і бетонозмішувач також.

Бетонозмішувач — один із кращих помічників при будівництві. У цій статті ми розповімо, як обрати бетонозмішувач для будинку та нащо звертати увагу  під час покупки.

Бетонозмішувач для будинку: види

Існує кілька видів бетонозмішувачів:

  • ручні бетонозмішувачі — змішувачі, які працюють за допомогою додаткової механічної сили. Найдешевший варіант з усіх, але у той же час найнепрактичніший;

  • пневмо-бетонозмішувачі — застосовують для забезпечення бетоном особливо великих будівель, що вимагають велику кількість бетону. Наймасивниші та найдорожчі з усіх змішувачів;

  • гідро-бетонозмішувачі — працюють завдяки напору води;

  • мото-бетонозмішувачі — бетонозмішувачі, які працюють на моторі;

  • електробетонзмішувачі — найпопулярніші з усіх змішувачів, працюють від електрики.

У свою чергу, електробетонозмішувачі поділяють на вінцеві і редукторні. У вінцевих електричних бетонозмішуувачів по колу розташовані зубчасті кільця — вінці. Вони зміцнюють конструкцію і змушують її обертатися. Слід враховувати, що вінці часто виходять з ладу, але їх заміна не займатиме багато часу і грошей.

У редукторних електричних бетонозмішувачх редуктори розташовані в окремому корпусі. Це робить бетонозмішувач більш надійним і практично безшумним. У той же час заміна редуктора може обійтися досить дорого, хоча така конструкція набагато міцніша за попередню.

Що потрібно врахувати у виборі бетонозмішувача

Місткість бетонозмішувача

Для того, щоб забезпечити бетоном невелике будівництво, немає необхідності купувати бетонозмішувач з великим баком — наприклад, 100 л цілком вистачить, щоб залити у будинку підлогу. Для того, щоб побудувати маленький одноповерховий будинок, гараж, або невелику прибудову — уже необхідно придбати більший бак — розміром в 150 л.

Для будівництва двоповерхових або три поверхових будівель необхідно придбати бетонозмішувач обсягом не менше 180 л.

Потужність бетонозмішувача

Всі бетонозмішувачі побутового призначення мають потужність до 1 кВт. Якщо вам необхідно, щоб бетонозмішувач працював безперервно, потрібно купувати бетонозмішувач більше 1кВт.

Якість металу в бетонозмішувачах

Від якості металу в бетонозмішувачі залежить його вартість. При виборі бетонозмішувача звертайте увагу на якість шестерень, вінця і конструкції в цілому. Що стосується бака — товщина його стінок повинна бути не менше 2 мм. Більш тонкі стіни можуть виявитися ненадійними, і незабаром вийти з ладу.

Але навіть найдорожчий бетонозмішувач не ​​забезпечить хороший результат, якщо якість бетону буде низькою. Наші фахівці допоможуть вам з вибором бетону, який зробить вашу будівлю міцною і довговічною.