Види важкого бетону і їх застосування

Важкий бетон дуже багатофункціональний. Його застосовують в самих різних будівельних цілях. В основному він складається з піску і великих наповнювачів. А для виготовлення використовується щебінь, граніт, доломіт або вапняк. Залежно від складу важкі бетони ділять на види. Давайте розберемося в їх особливостях.

Високоміцний бетон

Він складається з цементу, піску і високоміцного щебеню. Під час укладання такого бетону необхідно його ущільнювати за допомогою подвійної вібрації або поєднуючи вібрацію з трамбуванням. Зазвичай цим матеріалом бетонують монолітні споруди або створюють інші об'єкти, які повинні бути особливо надійними.

Бетон для залізобетонних конструкцій

Відрізняється тим, що швидко твердне. Для прискорення процесу використовують теплову обробку, яка також підвищує його міцність.

Суміш з тонкомолоті добавками

Такий бетон більш довговічний. Його використовують в тих випадках, коли міцність матеріалу потрібно забезпечити, при цьому витрачаючи менше в'язкої речовини.

Швидкотвердіюча суміш

Висока міцність і швидкий процес затвердіння досягається завдяки використанню в'яжучого цементу, здатного швидко тверднути. Також додаються хлористий водень або кальцій, гіпс або спеціальні добавки.

Гідротехнічна бетонна суміш

Призначена для роботи з спорудами, які знаходяться під водою або піддаються постійному її впливу. Така суміш поділяється на ще два підвиди: немасивну і масивну, а також відрізняють бетон для створення напірних або безнапірних конструкцій.

Бетон для створення доріг і аеродромів

Відрізняється здатністю витримати ті величезні навантаження, які створює транспорт. Часто додатково така бетонна суміш стійка до морозу. З неї виготовляють плити, якими потім викладається поверхню дороги або аеродрому.

Литий бетон

Складається з великої кількості води. Досить складний в роботі, так як потрібно стежити за тим, щоб суміш не розшаровувалася. Для цього зазвичай в неї додають спеціальні матеріали, що підвищують пластичність і водоудерживающие властивості.

Якщо у вас є питання щодо важких бетонів, звертайтеся до наших консультантів. Вони допоможуть підібрати той вид, що підходить вашому будівельного об'єкту.