Переваги використання бетонного покриття для парковок

Стоянка сьогодні – це чи не найважливіша частина будівлі. Тому що машинами володіє багато людей. І незалежно від того, житловий це будинок або офісна будова, парковка зазвичай повністю зайнята машинами. Це означає, що на покриття діє величезне навантаження. І незважаючи на те, що асфальт – це популярний вибір, бетон дає набагато більше переваг.

Витривалість

Очевидна перевага бетону – його здатність витримувати колосальні навантаження і служити дуже довго. Тому цей матеріал просто ідеальний для заливки паркувальних майданчиків. Він краще витримує перепади температури, вологу і сильний мороз. Бетон навряд чи піде тріщинами, навіть якщо по ньому будуть пересуватися вантажні машини. І не розплавиться від спеки, як асфальт.

Краще освітлення

Це цікава якість бетону. Він краще відбиває світло, завдяки чому здається, що на парковці набагато світліше. Тому ви зможете заощадити на установці освітлення, обладнуючи паркувальний майданчик.

Зовнішній вигляд

Бетон в принципі виглядає чистіше і акуратніше, ніж асфальт. Але якщо ви хочете додати ще більше естетики парковці, можна декорувати матеріал певним кольором, текстурою або візерунками.

Екологія

З усіх боків сурмлять про те, наскільки жалюгідний стан у сучасної екології. Асфальт складно назвати найбільш екологічно чистим матеріалом. А ось у бетону з цим проблем немає. Він набагато прохолодніше в жарку пору, що дозволяє уникнути появи всім знайомої нестерпної спеки на парковці влітку. Також він дозволяє дощовій воді потрапляти назад в грунт.

Простота в догляді

Асфальт потрібно ремонтувати мінімум раз на рік. А ось бетон абсолютно невибагливий в цій справі. Потрібно тільки очищати майданчик від листя та бруду, і на цьому догляд за бетонним покриттям закінчується.

Дешевизна

Багато хто вибирає асфальт тому, що сам матеріал коштує дешевше. Але якщо порахувати, скільки часу, сил і грошей потрібно на те, щоб доглядати за ним і постійно його ремонтувати, виходить, що бетон все ж дешевше. Також, не забувайте, що бетонне покриття буде служити роками, на відміну від асфальту.

Ми допоможемо вам підібрати правильну марку бетону для ваших потреб і проконсультуємо з усіх питань. А також доставимо матеріал прямо на ваш будівельний об'єкт.