Переваги басейну з бетону

Кожен власник власного будинку намагається не втратити можливість і зробити басейн в своєму дворі. Це відмінна розвага для господарів і їхніх друзів і справжня окраса території. І зробити басейн з бетону – дуже хороше рішення. Чому? Давайте розберемося.

Довговічність

Бетон – неймовірно міцний і довговічний матеріал. Шансів, що такий басейн буде протікати, практично немає. Головне, обробіть ретельно бетонні поверхні гідроізоляцією, і ви можете не переживати про те, що з'являться які-небудь ушкодження. Бетонний басейн прослужить вам багато років.

Вони цінні

Через свою міцність і довговічність бетонні басейни дуже високо цінуються. Тому, якщо ви коли-небудь вирішите продавати свій будинок, ви можете розраховувати на підвищення його вартості через басейн з бетону. На відміну від готового, він не потребує заміни або ремонту найближчим часом. А якщо з комунікаціями щось піде не так, то виправити це буде набагато простіше, ніж якби був встановлений готовий басейн. За це покупці готові платити більше.

Гнучкість в плані дизайну

Часи, коли бетон був нудним сірим матеріалом, давно у минулому. Сьогодні бетонну поверхню можна зробити саме такою, як вам хочеться. Існує безліч кольорів, в які можна пофарбувати бетон, величезна кількість технік, за допомогою яких можна надати матеріалу оригінальну форму або нанести на нього візерунок. Навіть якщо викласти дно басейну звичайним кольоровим битим склом, він вже матиме зовсім інший вигляд. Тому можете не переживати – бетонний басейн не буде виглядати погано. До того ж, ви можете вирити його будь-якої глибини.

Підходить для будь-якої погоди

Ми з вами живемо в місцевості, де є чотири сезони, що істотно відрізняються погодою один від одного. Літня спека, осіння і весняна вогкість, зимовий мороз – все це не найкращим чином впливає на матеріали. Але не на бетон – він здатний витримати і перепади температур, і сильну спеку, і міцний мороз. Головне добре готувати бетонний басейн до холодів і стежити за його станом протягом року. І тоді він прослужить вам дуже і дуже довго.

Якщо ви не знаєте, яку марку бетону вибрати для басейну, ми допоможемо вам в цьому. Також ми зможемо організувати зручну доставку матеріалу прямо на вашу ділянку.