Про КОМПАНІЮ ХАУЗ БЕТОН – ДОСТАВКА ПО КИЄВУ та КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Продаж бетону від виробника – якість, швидкість, надійність!

«ХАУЗ БЕТОН» – компанія, що спеціалізується на виробництві та доставці товарного бетону.

«ХАУЗ БЕТОН» працює на високонадійному закордонному обладнанні визнаних виробників бетонозмішувальних вузлів та заводів. В компанію входить чотири бетонних заводи, загальною потужністю 300м3/годину та двадцять автобетонозмішувачів марки Merсedes-Вenz, КАМАЗ з об’ємом змішувальних барабанів 6,7,8,9 та10 метрів кубічних; всі автомобілі укомплектовані системою GPS-моніторингу.

Для сухих будівельних сумішей використовуються самоскиди вантажопідйомністю від 5 до 12 тонн.

ТІЛЬКИ ЯКІСНИЙ БЕТОН з доставкою

Більше 50 одиниць техніки готові виконати для Вас поставку бетонних сумішей. Скористайтеся вигідними цінами на доставку!

Отримуйте якісний товар і гарантовано досягайте високого результату в своїй справі!

«ХАУЗ БЕТОН» успішно співпрацює з провідними компаніями на ринку промислового, житлового та котеджного будівництва. Працівники компанії «ХАУЗ БЕТОН» мають серйозний досвід у вирішенні нестандартних завдань та у реалізації проектів різної складності, відповідно компанія має можливість йти в ногу з ринком, що по праву вимагає більш високої якості надання послуг за економічно ефективними цінами. Над будь-яким проектом компанія працює від початку до закінчення з високим ступенем професіоналізму.

Спеціалісти та менеджери нашої компанії завжди раді проконсультувати Вас, незалежно від того, замовляєте ви куб бетону чи тисячу кубів, адже ми цінуємо кожного з наших клієнтів і ставимо Ваш бюджет, нашу якість та сучасні технології виробництва на перше місце. Ми допоможемо Вам досягнути бажань в успішній реалізації Ваших проектів, отож запрошуємо Вас до ділової співпраці.

Left Menu Icon
+38 067 724 77 77 Копылов
+38 067 245 01 19 Коростень
Вигiдно придбати,
зручно будувати!
  • logo

  • Зворотнiй зв'язок Будь ласка, заповнiть форму i ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.