Чому бетонна підлога – кращий вибір для алергіків

Коли мова йде про алергію, ми думаємо про зовнішні подразники на кшталт пилку, укусів комах, їжі або пилу, яку несе вітер. Але ті люди, які страждають від серйозних видів алергії, знають, що і всередині приміщень можуть накопичуватися алергени, доставляючи масу незручностей не тільки в сезони гострих алергій, а й протягом усього року. Якщо ви або хтось у вашій родині страждає від реакції на алергени, вам краще вибрати бетонну підлогу. І ось чому.

Найбільша загроза – домашній пил

Це один із основних алергенів, який накопичується в будинку всюди: на одязі, меблях і, звичайно ж, підлогах. Килими та килимові покриття, очевидно, не є найкращим вибором для будинку, де живе алергік. Вони краще за інші покриття збирають на собі всі алергени і є відмінним середовищем для появи цвілі і грибка.

Ще один популярний варіант – дерев'яна підлога. Наскільки б щільно не знаходились одні до одної дошки покриття, між ними все одно є невеликі просвіти. Саме в них і накопичується все, що може викликати алергію. Ці просвіти дуже складно вичистити. Також при поганій гідро- і теплоізоляції під покриттям може накопичуватися волога, через що з'являється цвіль і грибок.

Лінолеум теж складно назвати гіпоалергенним. Хоч в ньому і немає просвітів, під ним може утворюватися грибок, викликаючи алергію у мешканців будинку. А якщо це лінолеум з натурального матеріалу – то і в порах покриття можуть накопичуватися алергени.

Бетонна підлога проста в догляді і безпечна

Щоб прибрати можливі алергени з бетонної підлоги, потрібно просто протерти її вологою ганчіркою. При бажанні можна використовувати додаткові миючі засоби. Бетон простий в догляді, довговічний, і в ньому не накопичується ні пил, ні грибок, ні інші подразники.

Якщо ви хвилюєтесь про те, що бетонна підлога буде виглядати негарно, значить ви не чули про декоративний бетон. Він може мати будь-який дизайн, який вам захочеться, і навіть досить переконливо імітувати деревину. Сучасні технології дозволяють надати йому естетичний і привабливий вигляд.

А щоб підлога прослужила вам довго, потрібно вибрати правильну марку бетону. Ми допоможемо вам з цим і надамо детальну консультацію з усіх питань. Також ми доставимо бетонну суміш за вашою адресою.