Бетон в інтер’єрі

Не так давно бетонні стіни були ознакою незакінчених ремонтних робіт. Але зараз, в епоху урбанізму, бетон став одним з елементів декору. Спершу може здатися, що залишити голі бетонні стіни — найлегше рішення для ремонту. Але бетон — грубий матеріал, що потребує додаткової обробки. У цій статті ми розповімо, як використовувати бетон в інтер’єрі, не створивши при цьому ефект незакінченого ремонту.

Декоративний бетон в інтер’єрі будинку: як правильно підібрати кількість і поєднання

Бетон в сучасному інтер’єрі — лаконічний акцент в для тих, хто не любить зайві деталі. У той же час, його використання повинно мати баланс — декоративних елементів не має бути багато, інакше їх надлишок зробить житло незатишним і сирим. Найбільш популярні місця для обробки бетоном — стіни, стелі і підлога. Якщо у вас високі стелі і великі кімнати — бетон в інтер’єрі квартири буде виглядати сучасно і підкреслить творчий підхід до оформлення квартири. Але слід зазначити, що сірий колір буквально з’їдає простір, тому в маленьких квартирах бетонних елементів повинно бути небагато. У той же час, бетон повинен поєднуватися з іншими елементами в приміщенні. Аскетичну бетонну обробку можна поєднувати з яскравими декоративними елементами — подушками, ковдрами, вазонами і т.д. Також бетон відмінно поєднується з деревом — наприклад, в класичному стилі лофт це найпопулярніше поєднання. Щоб надати дизайну квартири урбаністичні обриси, можна поєднувати бетонні елементи зі склом — такий варіант підійде для тих, хто любить стриманий стиль і холодні інтер’єри. Ще один елемент, який добре поєднується з бетоном — метал. Завдяки металевим елементам можна створити «настрій» інтер’єру — наприклад, жовтий і рожевий метали будуть контрастувати з холодною бетонною поверхнею, одночасно пом’якшуючи її і підкреслюючи простоту.

Бетон в дизайні інтер’єру: правила обробки

Далеко не кожен бетон буде добре виглядати в інтер’єрі. Для того, щоб створити гарний дизайн, необхідно ретельно підійти до питання обробки бетонної поверхні. Якщо бетонні стіни дісталися вам у спадок від попередніх господарів приміщення — необхідно провести шпаклювальні роботи, щоб приховати нерівності і потертості, залишені після попереднього використання. Цегляні стіни також добре піддаються шпаклівці. Але, в даному випадку, головне не перестаратися з товщиною перекриття — занадто велика кількість бетону не тільки візуально зменшить розміри кімнати, але і зробить її більш холодною. Важливу роль відіграє і якість бетону. Для того, щоб бетонне покриття не осипалося, добре тримало форму і не збирало вологу — вам слід знайти постачальника якісних бетонних сумішей. Тож якщо вам знадобитися консультація — звертайтеся за до наших фахівців, і вони з радістю підберуть найбільш підходящий для вашого інтер’єру бетон.