5 причин, чому бетон – краще покриття для двору

Є великий вибір матеріалів, з яких можна створити покриття для двору. Але багато будівельників і власників будинків віддають перевагу бетону. Він відмінно виглядає і здатний прослужити дуже довго. Але це далеко не повний список причин, за якими вам варто вибрати цей матеріал.

Простота в догляді

За бетоном практично не потрібно доглядати. Необхідно всього лише очищувати покриття від сміття і хімікатів – особливо взимку і в місцевостях з солоним повітрям, розташованих біля моря або океану. Звичайно, кожні пару років бетон потрібно заново запечатувати. І також необхідно стежити за виникаючими ушкодженнями, хоча вони трапляються рідко. Тому бетонна підлога у дворі – ідеальний варіант, особливо якщо ви полюбляєте проводити вечірки з барбекю.

Витривалість і довговічність

У бетону є репутація надійного будівельного матеріалу, і завоював він її не просто так. Складно знайти покриття, яке б служило так само довго і було б настільки ж стійким до негативного впливу зовнішніх факторів як бетон. Різноманітність

Пройшли часи, коли бетон виглядав як нудна сіра маса. Сьогодні цей матеріал може мати будь-який колір і дизайн. У суміш можна додавати фарбу і декоративні елементи. Часто з бетону роблять подобу підлоги, створеної із дерев'яних дощок. Вона виглядає цілком переконливо, але служить набагато довше дерев'яного покриття.

Гнучкість

Через те, що бетонна суміш досить рідка, і покриття буквально заливається, цей матеріал може робити те, чого не здатні зробити більшість – мати будь-яку форму. Це означає, що ви можете прикрасити підлогу свого двору різними візерунками за допомогою форм під час заливки покриття. Тому не виникне проблем ні зі створенням покриття під форму двору, ні з естетичної частиною.

Можливість проявити креативність

Якщо заглянути в інтернет, можна побачити величезну кількість робіт, зроблених з бетону, що виглядають просто приголомшливо. Навіть додавши в суміш бите скло і ретельно утрамбувавши його при заливці покриття можна домогтися оригінального і дуже красивого результату. Бетон дозволяє створити унікальний дизайн, який при цьому обійдеться досить дешево.

Тому сміливо втілюйте свої ідеї в реальність. А ми допоможемо підібрати марку бетону для вашого двору і детально проконсультуємо вас з приводу всіх нюансів.