4 причини зробити бетонний під’їзд до будинку

Багато власників приватних будинків вважають за краще заливати тротуари і під'їзд до ділянки бетоном. І якщо ви задумали поміняти покриття своєї дороги, ми готові надати вам 4 хороших причини використовувати для цього саме бетон.

Причина перша: простота в догляді

Бетонні дороги на під'їзді до будинку залишаються золотим стандартом вже довгий час. Перш за все тому, що доглядати за доріжкою з гравію, піску або каменю дуже складно і недешево. Бетон же, в свою чергу, в принципі не вимагає догляду. Потрібно лише змітати з нього бруд і залагоджувати тріщини, коли вони з'являються. А виникають вони не скоро – через кілька років після заливки.

Причина друга: безпека автомобіля

Галька, наприклад, має дуже неприємну властивість підскакувати вгору, коли по ній проїжджає автомобіль, і наносити йому ушкодження. Іноді вона може підстрибнути досить високо, щоб пошкодити вікна або навіть потрапити в людину, що сидить у машині, якщо скло опущене вниз. Але навіть просто вдарившись о поверхню корпусу, галька залишає некрасиві подряпини. Плюс до цього, дороги з піску, каменю і гальки швидко забруднюють автомобіль.

Бетон не пошкоджує машину і не забруднює її. Більш того, цей матеріал здатний витримати набагато більше навантаження, ніж будь-які інші види доріг. Тому бетон підходить навіть власникам важких автомобілів.

Причина третя: з бетонною дорогою простіше доглядати за газоном

Здавалося б, який тут зв'язок? Насправді, все дуже логічно. Ті, хто вирішив засипати під'їзну дорогу галькою, знають, як багато цієї самої гальки виявляється на газонах навколо доріжки. Це відчутно ускладнює стрижку трави і навіть може привести до поломки газонокосарки. А про те, наскільки багато бруду з'являється на газоні після дощу, коли дорогу розмиває, і пісок разом з галькою потрапляють на траву, навіть і говорити не варто. З бетоном таких проблем немає. Він допоможе підтримувати прибудинкову ділянку в найкращому вигляді.

Причина четверта: бетонна дорога виглядає краще

Вона має більш охайний і приємний вигляд. А з огляду на кількість декоративних бетонів і різноманітність методів, за допомогою яких цьому матеріалу можна надати особливий дизайн, вам не доведеться хвилюватися про те, що доріжка буде просто сірою. Її зовнішність можна запросто зробити цікавою і незвичною.