4 ідеї застосування бетону в ландшафтному дизайні

Власники приватних будинків мають розкіш створювати будь-який ландшафт на своїй території і милуватися ним. За допомогою бетону можна зробити двір або сад більш функціональним і красивим. Ось кілька ідей, як можна поліпшити ландшафт, використовуючи цей матеріал.

Сходинки

Здавалося б, бетонні сходинки – це так просто і нехитро. Але якщо декорувати таким чином вихід в сад, наприклад, можна створити дуже привабливу композицію. Навіть пара сходинок, що ведуть в зелену зону двору, надають йому витонченості.

А якщо ваш двір веде до берега озера, річки або моря, бетонні сходинки, що йдуть углиб води, стануть справжньою пам'яткою вашого житла. Таке рішення створить

красиву романтичну локацію, яка обійдеться вам дуже дешево.

Межі саду

Захистити сад бетонним буфером – це відмінне рішення з точки зору функціональності. Так ви захистите вашу галявину від розмивання грунту. А так як бетон – дуже надійний і довговічний матеріал, така огорожа прослужить багато років.

Патіо

Один з кращих способів використання прибудинкової території – це створення патіо, де можна відпочивати і проводити час з друзями і близькими. За допомогою бетону ви зможете і залити підлогу, і звести саме патіо Бетонне підлогове покриття дуже надійне і не вимагає особливого догляду. Тому ви зможете без побоювань робити в патіо барбекю і влаштовувати вечірки, не турбуючись про збереження підлоги.

З огляду на те, що сьогодні бетон може бути пофарбований в різні кольори і всіляко декорований за допомогою додаткових матеріалів і візерунків, можна не турбуватися про зовнішній вигляд патіо. Воно точно не буде виглядати нудно або непомітно.

Багаторівневі сади

Таке рішення в ландшафтному дизайні зустрічається нечасто. Тому якщо ви створите багаторівневий сад за допомогою бетону в вашому дворі, він точно стане вашою гордістю. Використовуючи бетонні блоки можна дуже швидко встановити рівні, на яких будуть рости квіти, фрукти або овочі.

У бетону є маса застосувань, і для кожного випадку потрібно підбирати відповідну марку. Ми допоможемо вам розібратися з видами цього матеріалу і виберемо для вас найкращий варіант.